{test_event_code: TEST33639}
 

Markamız; serüvenine 1996 yılında “MARAMUROĞLU” ismi ile un ve yem alanlarında hizmet vererek başladı. Yarım asırlık sektörel tecrübe ve birikimimizin doğal sonucu olarak; yeni nesil “İnovital” ve “İnofit” markalarımızı doğurmuştur.

 

Asırlar boyu temel besin maddesi olan tahıllar; gerek hayvanlar için yem, gerekse insanlar için un olarak vazgeçilmez vital ürünlerdir. İşin ekonomik boyutuna bakıldığında ise gelir kaynağı yaratması açısından tahıl ve tahıl ürünlerinin sahip olduğu vital değer tartışılmazdır. Biz, bu değere değer katmak için çalışıyor, hayatımızın vazgeçilmezi olan bu ürünlere inovasyon ile yeni değerler katıyoruz. Bunun yanında İnofit markalı ürünlerimiz ile de sağlıklı besinler konusunda yeni seçenekler sunuyoruz. İnofit ürünlerimiz seçkin mağazalardan ve inofit.com.tr üzerinden kolayca temin edilebilmektedir.

 

İnovital Grup bir başarı hikayesidir. Her başarının arkasında da güçlü bir araştırma geliştirme çalışması vardır. Biz yıllardır kaliteli ve çok çeşitli tohumlarla; ülkemizin farklı bölgelerinde, farklı iklim koşullarında ve farklı toprak çeşitleriyle ekimler gerçekleştiriyoruz. Bu konuda bizim çabalarımızı doğru kavrayan çiftçilerimizle uzun soluklu birliktelikler geliştiriyoruz. Birlikte doğru zamanda ekimler yapıyoruz, işi şansa bırakmak yerine hasat dönemine kadar periyodik olarak çok yönlü incelemelerimizi sürdürüyoruz. Hasat döneminde ise tüm sezonun tatlı yorgunluğunu bir festivale dönüştürüyoruz. Bereketli bir hasat dönemi ile toplanan buğdaylarımızı İnovital Un ve İnofit Un grubu olarak ayrıştırıyoruz. Yıl boyu gözümüz gibi baktığımız ülkemizin en kaliteli buğdaylarını, en doğal koşullarda geleneksel taş değirmenlerimizde öğüterek mutfaklarınıza un, sofralarınıza özlemini çektiğiniz lezzetli ekmekler olarak ulaştırıyoruz.